دیگر WhatsApp نیست؟ بنابراین می توانید به استفاده از پیام رسان ادامه دهید


در سال جدید ، سرویس پیام رسان WhatsApp با تغییرات جدی روبرو شده است. برخی از کاربران دیگر در آینده نمی توانند از خدمات شرکت تابعه فیس بوک استفاده کنند.

سرویس پیام رسان WhatsApp اکنون در اکثر قریب به اتفاق تلفن های هوشمند در سراسر جهان یافت می شود. پس از همه ، WhatsApp یکی از بیشترین بارگیری است برنامه ها هر موقع. اگر اتفاقی برای آن بیفتد ، علاقه به همین نسبت زیاد است سرویس پیام رسان از فیس بوک از سانفرانسیسکو تغییر می کند.

چگونه echo24.de* گزارش ، این مورد در هفته های آینده دو بار اتفاق می افتد! با این حال ، به دلایل مختلف. در حالی که از یک تغییر همه کاربران واتس اپ تحت تأثیر قرار می گیرند ، نوآوری دیگر فقط مربوط به تعداد کمی از کاربران پیام رسان است.

واتس اپ: سرویس پیام رسان وصل می کند

مانند گذشته* این برای برخی از دستگاه ها تهدید می شود پشتیبانی از WhatsApp. چگونه chip.de گزارش شده است ، پس از آن بسیاری از کاربران دیگر نمی توانند از سرویس محبوب استفاده کنند. دلیل این امر ساده است: با افراد مسن تلفن های هوشمند می توان واتس اپ دیگر خلأهای امنیتی احتمالی را برطرف نمی کند و بنابراین برنامه در برابر حملات هکر آسیب پذیرتر می شود.

برنامه واتس اپ
توسعه دهنده Whatsapp Inc./Facebook Inc.
سال انتشار 2009
دسته بندی پیام رسانی فوری
سکو Android ، iOS KaiOS

آن را حداکثر از ماه فوریه دریافت کنید کاربران واتس اپ مشکلات سیستم عامل های قدیمی برای اینکه بتوانید به استفاده از پیام رسان ادامه دهید ، حداقل Android 4.0.3 یا iOS 9 لازم است. با این حال ، از آنجا که آیفون ها معمولاً خیلی سریعتر و طولانی تر به روز می شوند ، iOS 9 که در سال 2015 منتشر شد ، دیگر به سختی نقشی بازی می کند.

WhatsApp: پیامدهایی برای کاربران تلفن های هوشمند از Google و Apple

با Android 4.03 پشتیبانی می شود واتس اپ نسخه بسیار قدیمی سیستم عامل گوگل نسبت به اپل. اندروید 4.03 نه سال پیش ظاهر شد. هنوز هم باید بلند باشد chip.de همچنین تعداد کاربران دارای نسخه های قدیمی را در Android محدود کنید.

برای کاربران سیستم عامل های قدیمی Google و Apple موارد زیر را دارند: دیگر نمی توانید یک حساب جدید ایجاد کنید و همچنین حساب های موجود را دوباره تأیید کنید محتوای WhatsApp دیگر امکان پذیر نیست علاوه بر این ، برخی از توابع ممکن است در آینده دیگر استفاده نشوند ، زیرا سیستم ها دیگر برای اینها ساخته نشده اند.

واتس اپ: به روزرسانی یا گوشی هوشمند جدید؟ این را متخصصان می گویند!

یک استثنا وجود دارد: دستگاههایی که دارای نسخه های قدیمی تر Android و iOS هستند هنوز هم می توانند استفاده کنند پیام های واتس اپ دریافت شود با این حال ، ممکن است اینها دیگر نمایش داده نشوند ، در این صورت کارشناسان در chip.de برای بررسی اینکه آیا به روزرسانی وجود دارد یا یک نسخه جدید دریافت کنید گوشی های هوشمند با یک سیستم عامل فعلی.

فقط به همین دلیل نیست واتس اپ خاموش است معقول: سیستم عامل های منسوخ نیز یک خطر امنیتی است واتس اپ هکرها می توانند از آسیب پذیری های شناخته شده استفاده کرده و بر این اساس آنها را هدف قرار دهند.

واتس اپ: تغییرات دیگر در سرویس پیام رسان

اما این تنها چیزی نیست که محبوب شده است سرویس پیام رسان از فیس بوک تغییر می کند به عنوان hna.de گزارش شده است ، واتس اپ چند روز است که کاربران خود را در مورد تغییرات جدی * در دستورالعمل های حفاظت از داده ها و شرایط استفاده مطلع می کند. کسانی که این مورد را تا 8 فوریه قبول نکنند دیگر در آینده نمی توانند از این سرویس استفاده کنند.

دستورالعمل های جدید محافظت از داده یا شرایط استفاده از چه کسی است واتس اپ پذیرفته شده ، به سرویس پیام رسان اجازه می دهد تا داده ها را در داخل تبادل و پردازش کند گروه شرکتهای فیس بوک. در دستورالعمل های جدید محافظت از داده ها آمده است:

به عنوان بخشی از شرکت های فیس بوک ، واتس اپ اطلاعاتی را از شرکت های فیس بوک دریافت می کند و همچنین اطلاعات را با آنها به اشتراک می گذارد. ما می توانیم از اطلاعاتی که از شما دریافت می کنیم استفاده کنیم و شما می توانید از اطلاعاتی که با شما به اشتراک می گذاریم برای کار ، ارائه ، بهبود ، درک ، شخصی سازی ، پشتیبانی و بازاریابی خدمات یا پیشنهادات ما ، از جمله محصولات شرکت های فیس بوک ، استفاده کنید.

بخشی از دستورالعملهای اصلاح شده محافظت از داده WhatsApp

واتس اپ: کاربران باید تغییرات را بپذیرند یا سرویس پیام رسان را حذف کنند

بر اساس WhatsApp دختر فیس بوکی خدمات بهبود خواهد یافت همانطور که hna.de در ادامه با مراجعه به macerkopf.de گزارش می دهد ، نمی توان رد کرد که تغییرات همچنین برای کسب درآمد در داخل گروه فیس بوک استفاده می شود

همانند تغییرات جدی مشابه گذشته ، این بار نیز اعتراض در میان مردم وجود دارد کاربران از سرویس پیام رسان بزرگ. در توییتر ، الون ماسک و ادوارد اسنودن قبلاً خواستار این کار شده اند پشت کردن به WhatsApp و رفتن به Signal* بیشمار کاربران این تماس را دنبال کرد و اطمینان حاصل کرد که پیام رسان بیش از حد به طور موقت پر شده است. *echo24.de ، merkur.de و hna.de بخشی از شبکه Ippen-Digital هستند


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

0
452 اشتراک

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

نظرات 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر WhatsApp نیست؟ بنابراین می توانید به استفاده از پیام رسان ادامه دهید

log in

Become a part of our community!

حساب کاربری ندارید؟
sign up

reset password

بازگشت به
log in

sign up

Join BoomBox Community

بازگشت به
log in
یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون علمی /تفننی و ...
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
لیست باز
لیست با رتبه بندی
لیست با رتبه بندی
یادگاری
آپلود تصاویر برای ایجاد یادگاری های شخصی
ویدئو
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
صوت/موسیقی
Soundcloud or Mixcloud Embeds
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف