ریاست CDU: هشدارهایی در مورد فردریش مرز – آیا اکنون حزب از هم پاشیده است؟ AKK موارد مورد علاقه را انتقاد می کند


چه کسی رئیس CDU خواهد بود؟ پاسخ در آخر هفته داده خواهد شد – اما هنوز کاملاً باز به نظر می رسد. فقط یک چیز واضح است: به خصوص فردریش مرز احساسات خشونت آمیزی را در طرفداران و مخالفان ایجاد می کند.

  • تصمیم در مبارزه برای CDU-Vorsitz نزدیک است: روز شنبه (16 ژانویه) نمایندگان CDU در کنفرانس مهمانی آنلاین تصمیم بگیرید.
  • مورد علاقه هنوز در نظر گرفته می شود فردریش مرز – اما هشدارها درباره محافظه کارترین کاندیدا در حال افزایش است.
  • طرفداران آرمین لاشکت اکنون به طور فزاینده ای مردم را تحت فشار قرار می دهند. یکی پیشنهاد انفجاری می دهد سوال رئیس دانشگاه.
  • پیامک اخبار به طور منظم به روز می شود.

بروزرسانی از 12 ژانویه 2021 ، ساعت 3:45 بعد از ظهر: کمی قبل از کنفرانس حزب انتخابات CDU دیجیتال خروجی دارد رهبر حزب آنگرت کرامپ-کارنباوئر حساب کردن – و انتقاد غیرمستقیم دوباره از فردریش مرز. وی گفت ، به طور کلی ، این حزب یک مبارزات انتخاباتی “بسیار عادلانه” داشت Frankfurter Allgemeine Zeitung در یک مصاحبه با این حال ، او در ماه اکتبر یک “لغزش” را یادداشت کرد. در آن زمان “علناً در مورد به تعویق انداختن کنگره حزب اختلاف شد”.

کرامپ-کارنباوئر با اشاره به شکایت های مورد علاقه نظرسنجی از جانشین خود گفت: “من هرگز اتهام Merz مبنی بر عدم استقرار تشکیلات CDU را فهمیدم:” این فقط به تعویق انداختن کنگره حزب به دلیل کرونا بود. “

به خروج از نبرد سه جانبه بین Merz ، Armin Laschet و Norbert Röttgen “AKK” پیش بینی نکرد: “این یک مسابقه آزاد است. ارزیابی نتیجه دشوار است. ” با این حال ، وی با توجه به انتخابات عمومی آینده ، حزب خود را از اعتماد به نفس بیش از حد بر حذر داشت. رهبر CDU گفت: “در هر صورت ، نمی توانیم تصور کنیم که نظرسنجی ها مانند گذشته باقی بمانند.” “ما باید از این اعتماد محاکمه کنیم. تنها در چند هفته آینده پایان یافتن دوران مرکل ملموس خواهد شد. “

ریاست CDU: طرفداران Merz سناریوی صدارت جدید را وارد عمل می کنند

فردریش مرک و جنس اسپان (راست) – اینجا در کنفرانس حزب CDU ساکسون در پایان سال 2018.

© Florian Gaertner / photothek.net / imago

به روزرسانی از 12 ژانویه 2021 ، ساعت 10:00 صبح: روز شنبه (16 ژانویه) CDU جدید آنها رهبر حزب – اما هنوز به تمام سوالات باز پاسخ داده نشده است: مسابقه در کاندیدای ریاست دانشگاه پس از آن بحث می تواند بازتر از آنچه تصور می شد باشد. اتحادیه جوان (JU) ، طرفدار اعلام شده است فردریش مرز به عنوان رهبر حزب آینده ، همچنین نامزد دیگری را برای سوال K در روز سه شنبه تأیید کرد.

وقتی از او س askedال شد که آیا وزیر بهداشت ینس اسپان قالب کاندیدای ریاست گفت JU-Chef Tilman Kuban شبکه تحریریه آلمان: “طبق نظرسنجی ها ، جنس اسپان محبوب ترین سیاستمدار در آلمان است. و او موفق ترین وزیر فدرال است. بنابراین روشن است که شما می توانید جانشین آنگلا مرکل نیز باشید. ”

کوبان به طور کلی کاندیدای دیگری غیر از رهبر جدید حزب CDU را به عنوان کاندیدای صدارت انتخاب نکرد. “ما در زمان های خاصی زندگی می کنیم و من می خواهم از الگوهای فکری قدیمی خارج شوم. برای من روشن است که ما باید مسابقه را با آینده دارترین کاندیدا آغاز کنیم. ما در پایان ماه مارس تصمیم خواهیم گرفت. “

در همین حال ، اسپان فکری به حال یک رقیب نکرده است آرمین لاشکت: وی در مصاحبه با رئیس جمهور تأکید کرد: “نخست وزیری که با موفقیت بر یک کشور 18 میلیونی حکومت می کند ، می تواند رئیس فدرال نیز باشد” روزنامه جدید اوسنابروک با نگاه به خود. در همان زمان ، او برای این سوال مبارزه کرد که “در زمان مناسب با مارکوس سودر ، رئیس CSU به طور آشکار مورد بحث قرار گیرد”. سوال کاندیدای ریاست همکار تیمش Spahn مطرح نیست.

ریاست CDU: اخطارهای بلندتر نسبت به فردریش مرز – آیا اکنون حزب از هم پاشیده است؟

فریدریش مرز ، نوربرت راتگن و آرمین لاششت (از چپ به راست) در یک دور تلویزیونی.

© استفان بونس / آیپون / www.imago-images.de

اولین گزارش از 11 ژانویه 2021: برلین / دوسلدورف – این می تواند طولانی ترین مبارزات انتخاباتی حزب داخلی در تاریخ جمهوری فدرال باشد – اما روز شنبه ، تقریبا یک سال پس از استعفا آنگرت کرامپ-کارنباوئر، باید پایان یابد: مبارزه برای رهبری حزب CDU.

نمایندگان CDU سوال مهم را بصورت آنلاین روشن می کنند. این است: Merz ، Laschet یا Röttgen؟ در مسابقه خانگی مسابقه آشفته تر می شود. در ابتدای هفته ، چندین سیاستمدار CDU جرات پوشاندن پوشش را داشتند و نام افراد مورد علاقه خود را اعلام کردند. در همان زمان ، به ویژه – اما نه تنها – در خارج از حزب ، هشدارها در مورد اعلامیه مورد ادعا در حال افزایش است مورد علاقه های فردریش مرز *. در همین حال ، نتیجه انتخابات یک کیف خوش شانس باقی مانده است.

فردریش مرک می خواهد رئیس CDU شود: کارشناسان لابی هشدار می دهند – فعال آب و هوا پس از وحشت Triell

به عنوان مثال ، سازمان غیردولتی LobbyControl روز دوشنبه انتقاد تندی نسبت به Merz انجام داد. توضیح داد: “او به عنوان یک لابی برای یک انجمن حرفه ای کارآفرین ، به طور یکجانبه به منافع اقتصادی متعهد است لابی کنترل-کارشناس کریستینا دک ورث. این فعالیت به فعالیت Merz به عنوان نایب رئیس انجمن کارفرمایان اشاره داشت شورای اقتصادی CDU. دكويرث توضيح داد كه مرز در بيانيه درخواست خود نوشت كه وي مي خواهد تمام بخش هاي جامعه را نمايندگي كند. “اگر او همچنین یکی از کارمندان عالی در یک انجمن لابی باشد ، پس این خیلی معتبر نیست.”

انتقادات نیز از جنبش حمایت از آب و هوا بود جمعه ها برای آینده. چهره فعال آلمان ، لوئیزا نووباور، با اظهارات روز جمعه مرک در آخرین “تریل” از نامزدهای اصلی ریاست CDU وحشت زده شد. نوبوئر در برنامه YouTube “Klimafrage” ، مانند پورتال ، گفت: لیبرال اقتصادی در مورد “بی اعتبار کردن استراتژیک کل مسئله” است ، “نفی کامل بحران آب و هوا”. watson.de گزارش شده

ریاست CDU: مرک حزب را دو قطبی می کند – یونگ یونگ نسبت به “تقسیم” هشدار می دهد

در واقع ، مرز در درون حزب نیز بسیار قطبی است. وزیر آموزش و پرورش فدرال آنجا کارلیچک (CDU) آخرین بار در اشپیگل به طور غیر مستقیم از مرز به عنوان رئیس جدید هشدار داد. رئیس اتحادیه زنان و وزیر کشور نوردراین-وستفالن ، هربرت رول (CDU) علیه مرز صحبت کرده بود.

اما اکنون طرفداران خود را نیز در صحنه فرا خوانده است. رئیس اتحادیه جوان ، تیلمان کوبانعصبانی واکنش نشان داد. “هر کسی که صلاحیت ریاست فردریش مرک را انکار کند ، این انشعاب را به وجود می آورد.” مرک در انتخاب رئیس CDU مورد علاقه اتحادیه Junge است. کوبان گفت: “همه باید از مسئولیت خود در قبال CDU آگاه باشند و در هفته گذشته قبل از کنگره حزب و نه در برابر دیگران ، نامزد مورد نظر خود را تبلیغ کنند.” وی هشدار داد: “هرکس اینگونه رفتار کند ، تجارت رقیب سیاسی را انجام می دهد.”

وزیر فرهنگ بادن-وورتمبرگ ، سوزان آیزنمن گفت من عکس-در مورد “س questionsالات درست” صحبت کنید ، در ایالت فدرال شما “بیشترین تمایل به فردریش مرک” است. این نیز نظر شخصی وی است ، “به ویژه با توجه به چالش های سیاست اقتصادی”.

Armin Laschet: حامیان قبل از مسابقه CDU گزارش می دهند – نام Söder ناگهان دوباره ظاهر می شود

طرفداران نیز در جمع صحبت کردند نخست وزیر NRW آرمین لاشکت *. رهبر گروه پارلمانی CDU در براندنبورگ ، یان ردمن، صحبت کرد در جهان برای Laschet. او گفت که این در مورد انتخاب یک “کاپیتان” خوب است که “تیم را کنار هم نگه دارد”.

همچنین س Kال K دوباره موضوع است: همانطور که کاندیدای ریاست اتحادیه علاوه بر Laschet ، ردمن می تواند به نخست وزیر باواریا نیز نگاه کند مارکوس سودر (CSU) هر دو قبلاً مسئولیت دولت را به عهده گرفته و ثابت کرده اند که می توانند در یک کارزار انتخاباتی زنده بمانند. با این حال آیزنمن این را گفت رئیس فدرال CDU “قبل از هر چیز حق طبیعی صدارت را دارند” – ظاهراً برای Merz به عنوان کاندیدای صدارت التماس شده است. از طرف دیگر ، لاسچت و سودر س wantال صدراعظم را می خواهند بدون توجه به تصمیم گیری درباره ریاست CDU باز نگه دارید *.

با این حال ، بسیاری از سیاستمداران CDU هنوز در سطح پایین قرار دارند. بنابراین در مورد دریافت کرد تعطیلات آخر هفته اخیراً از انجمن های منطقه بن و هاخساورلند انجمن های خانگی Röttgen و Merz – بدون نظر شهردار CDU و نماینده اولریش لانگ به روزنامه گفت: “کسانی که اکنون به وضوح به Rttgen متعهد هستند می توانند راه ها را مسدود کنند.”

ریاست CDU و نظرسنجی ها: راتگن دیگر خود را به عنوان یک فرد خارجی نمی بیند – “آن من یک بار بودم”

نوربرت روتگن * در همین حال دیگر خود را به عنوان یک خارجی نمی بیند. روتگن روز دوشنبه در Deutschlandfunk گفت: “من قبلاً بودم.” اما “شکی نیست” که دیگر چنین نیست. روتگن گفت که در بیشتر نظرسنجی ها حتی از لاسکت نیز پیشی گرفته است. او بسیار گیر کرده است و CDU برای او بسیار محبوب است.

در نظرسنجی ها ، تاکنون مورد علاقه مشخصی ظاهر نشده است. در جوانترین ARD “روند آلمان” به راتگن رسید هنگامی که در مورد مورد علاقه برای انتخابات رئیس CDU 22 درصد از کل رای دهندگان واجد شرایط ، جلوتر از Laschet با 18 درصد ؛ مرز با 27 درصد تایید صلاحیت را رهبری کرد. در میان طرفداران CDU ، Röttgen مانند Laschet با 25 درصد بود ، Merz به 29 درصد رسید.

خود مرز تماس گرفت عکس از دوشنبه تا وحدت بعد از انتخابات بر. وی گفت: “مهم نیست كه چه كسی از بین سه كاندیدا انتخاب شود: مسلماً ایستادن در پشت رئیس جدید و بازیابی قدرت به عنوان یك حزب امری مهم است.” درباره خود ، مرک گفت که “او برای آغاز یک دهه جدید و تجدید CDU ایستاده است”. (fn / dpa / AFP) *Merkur.de بخشی از شبکه Ippen-Digital است.

لیست لیست ها: © Wolfgang Kumm / dpa


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

0
518 اشتراک

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

نظرات 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ریاست CDU: هشدارهایی در مورد فردریش مرز – آیا اکنون حزب از هم پاشیده است؟ AKK موارد مورد علاقه را انتقاد می کند

log in

Become a part of our community!

حساب کاربری ندارید؟
sign up

reset password

بازگشت به
log in

sign up

Join BoomBox Community

بازگشت به
log in
یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون علمی /تفننی و ...
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
لیست باز
لیست با رتبه بندی
لیست با رتبه بندی
یادگاری
آپلود تصاویر برای ایجاد یادگاری های شخصی
ویدئو
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
صوت/موسیقی
Soundcloud or Mixcloud Embeds
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف