قفل کرونا: مرکل ظاهراً زمان پایانی احتمالی را در داخل نامگذاری می کند – و نسبت به اعداد شدید هشدار می دهد


شوک قفل جدید برای آلمان: صدراعظم انتظار دارد اقدامات سختگیرانه تا دو ماه دیگر تمدید شود. وی گفت که در داخل ، تیم تحریریه ما این را آموختند.

برلین – مغازه ها بسته ، رستوران ها بسته ، مدارس تعطیل – و امید چندانی برای بهبود نیست: سیاست مداران ظاهراً در حال برنامه ریزی فروشگاهی هستند که در ماه نوامبر آغاز شد تعطیلی هفته های بیشتری را پشت سر بگذارید صدراعظم آنگلا مرکل (CDU) در دور با سیاستمداران اتحادیه روشن کرد که نمی توان در پایان ژانویه آرامش یافت. وی با بیان واضح درباره خطر جدید جهش ویروس کرونا هشدار داد ، که ظاهراً باعث افزایش شدید تعداد عفونت ها در جزایر انگلیس شده است.

مرکل خود را درونی بیان می کند: آیا قفل تاج تا دو ماه خوب پایان نمی یابد؟

مرکل فون گفت: “اگر ما نتوانیم جلوی این ویروس انگلیس را بگیریم ، تا عید پاک شیوع ده برابر خواهیم داشت.” عکس از دور داخلی سیاستمداران داخلی اتحادیه نقل شده این همان چیزی است که او گفت ، شرکت کنندگان در تیم تحریریه ما تأیید کردند. این خبرگزاری همچنین به نقل از بیانیه مرکل از این نشست گفت: “تا عید پاک سخت خواهد بود.” گروههای کسری سعی کردند تا روشن کنند که مرکل صریحاً از تمدید بدون تغییر قفل صحبت نکرده است.

نگرانی صدراعظم ظاهراً این است که جهش انگلیس کشنده تر از ویروسی نیست که بر بقیه اروپا غلبه دارد ، اما بسیار زیاد است مسری تر. در پایان ، این امر به میزان قابل توجهی به عفونت و کلینیک های استرس زای بیشتری منجر می شود. نتیجه گیری شدید مرکل در ویدئو کنفرانس یک ساعته صبح سه شنبه: “ما به هشت تا ده هفته اقدامات سخت نیاز داریم.” فقط در این صورت است که آرام خواهد شد به سمت عید پاک حتی با هوای گرمتر

هشدار مرکل به ماه ها در مورد قفل شدن تاج – معاون وزیر همچنین در حال آماده سازی برای تمدید است

مرکل قبلاً به طور رسمی شهروندان را برای هفته های سخت آماده کرده است – اخیراً روز شنبه در پادکست هفتگی خود. از فدرال و ایالتی وی گفت: اقداماتی که اکنون تمدید شده و در برخی موارد تشدید شده است ، محدودیت ها شدید ، اما “کاملاً ضروری” است. کارشناسان مسائل را متفاوت می بینند: به عنوان مثال الكساندر ككوله ، ویروس شناس ، شامگاه دوشنبه در ARD سیاست “اسلب بتونی” را توبیخ كرد و حتی نسبت به قفل “تا ژوئن یا ژوئیه” هشدار داد ، مانند مورد Merkur.de* قابل خواندن است با این حال ، وی گزینه های دیگری را نیز ذکر کرد.

همچنین معاون اولاف شولز (SPD) روز سه شنبه در هشدارهای تمدید بیشتر این کرونا-لاک داون در دویچلند موافقت کرد: “گفته نمی شود که قفل محکم شده در ژانویه پایان یابد کووید 19 تاکنون عقب رانده است و ما می توانیم دوباره آن را شل کنیم. ” روزنامه جدید اوسنابروک. “هر کسی که قول دهد اکنون سبک رفتار می کند و اعتماد را از بین می برد.” شولز همچنین به “مهاجم” اشاره کرد جهش“از عامل بیماری زا.

قفل کرونا: دولت های فدرال و ایالت در پایان ژانویه دوباره ملاقات می کنند – انتقاد مرکل از باواریا

با این حال ، دولت فدرال هنوز افق زمانی مشخصی را برای پایان دادن به محدودیت ها مشخص نکرده است. نخست وزیر و نخست وزیر می خواهم در 25 ژانویه توسعه فعلی پاندمی ارزیابی مجدد قطعنامه ها در مورد نحوه کار باید در اول فوریه گرفته شود.

اظهارات متعدد چند روز گذشته حاکی از تمدید است. همچنین نخست وزیر بایرن مارکوس سودر (CSU) به صراحت گفته بود که انتظار نمی رود در ماه فوریه اوضاع کاهش یابد. وی همچنین به جهش انگلیس اشاره کرد ، که در حال حاضر منجر به افزایش سرسام آور پرونده ها در انگلیس و ایرلند می شود. وی روز سه شنبه گفت “شعار اساسی” برای آینده نزدیک “ماندن در خانه” باشد.

در روز سه شنبه ، انتقادات بسیار مستقیم نیز از بیانیه مرکل از سوی بایرن صورت گرفت: معاون سودر هوبرت ایوانگر (رای دهندگان آزاد) شکایت کردند توییترکه “در درجه اول اقدامات سخت” برای هشت تا ده هفته انجام نمی دهد ، اما “اقدامات موثر” را انجام می دهد. وی استفاده از آن را به عنوان نمونه ذکر کرد ماسک های FFP2 “جایی که افراد خارج از خانواده دور هم جمع می شوند” – به عنوان مثال هنگام خرید. این دقیقاً همان چیزی است که سودر چندی پیش به عنوان اقدام اجباری آینده برای بایرن اعلام کرده بود.

از جمله منتقدین هستند کریستین لیندنر رئیس FDP و رهبر گروه پارلمانی چپ دیتمار بارتش. بارتش هشدار داد که نباید حلقه ای بی پایان باشد و خواستار “بحث شفاف” در بوندستاگ شد. لیندنر به صراحت اعلام کرد که معتقد است اقدامات فعلی تا ده هفته دیگر “غیرمسئولانه” خواهد بود. آسیب های اجتماعی و اقتصادی هر روز بیشتر می شود. در عوض ، وی خواستار برنامه ای گام به گام در مورد چگونگی راه اندازی مجدد کشور به صورت گام به گام در منطقه شد. (cd / fn) *Merkur.de بخشی از شبکه دیجیتال Ippen است.

لیست لیست ها: © Michael Kappeler / dpa


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

0
512 اشتراک

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

نظرات 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قفل کرونا: مرکل ظاهراً زمان پایانی احتمالی را در داخل نامگذاری می کند – و نسبت به اعداد شدید هشدار می دهد

log in

Become a part of our community!

حساب کاربری ندارید؟
sign up

reset password

بازگشت به
log in

sign up

Join BoomBox Community

بازگشت به
log in
یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون علمی /تفننی و ...
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
لیست باز
لیست با رتبه بندی
لیست با رتبه بندی
یادگاری
آپلود تصاویر برای ایجاد یادگاری های شخصی
ویدئو
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
صوت/موسیقی
Soundcloud or Mixcloud Embeds
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف