مونیخ: کارشناس از هوای شدید خبر می دهد – سه اخطار رسمی از قبل اعمال شده است


هوای زمستان سرعت گرفته است. یک “بمب برفی” در راهپیمایی است ، در شب درجه حرارت به دو رقمی منفی درجه می رسد. مونیخ در وسط منطقه آسیب دیده قرار دارد.

به روز رسانی 12 ژانویه ، 7:47 بعد از ظهر: هشدار DWD برای مونیخ هنوز هم اعمال می شود: وزش باد با سرعت بین 60 تا 80 کیلومتر در ساعت وجود دارد. اخطار تا ساعت 10 شب همچنان معتبر است. علاوه بر این ، اخطارهای مربوط به یخ ، یخبندان و بارش برف سبک تا ساعت ده فردا اعمال می شود.

آب و هوا در مونیخ: وضعیت شدید اعلام شده است – در حال حاضر چندین هشدار وجود دارد

به روز رسانی 12 ژانویه ، 10:32 صبح: “بمب برفی” هنوز منفجر نشده است ، در حال حاضر چندین مورد وجود دارد هشدارهای رسمی هواشناسی برای مونیخ در جلو تا ساعت 10 شب با من باش غر زدن سرویس هواشناسی آلمان (DWD) گزارش می دهد که سرعت بین 60 تا 80 کیلومتر در ساعت قابل پیش بینی است.

در حال حاضر چندین هشدار هواشناسی برای مونیخ وجود دارد.

© تصویر DWD

علاوه بر این ، می تواند در طول روز “آسان” شود بارش برف“و”تند باد” آمدن. مورد اول باید بعضی از ساکنان مونیخ را بیشتر خوشحال کند. اخطار هشدار باد تا چهارشنبه شب منقضی نمی شود.

به روز رسانی 12 ژانویه ، 6:48 بعد از ظهر: مردم مونیخ هنوز باید منتظر اولین پوسته های روز باشند ، یک شب کاملاً تازه در پشت سر آنها نهفته است. دماسنج در حال حاضر منهای 3 درجه را نشان می دهد. مطابق با مرطوب کننده اولین بارش برف را می توان در ظهر انتظار داشت.

به روز رسانی 11 ژانویه ، 10 شب: در شب سه شنبه در پایتخت باواریا تلخ سرد دما غرق شدن منهای 12 درجه ، آسمان می ماند ابری این ابرها هستند که در شب سه شنبه (12 ژانویه) به شکل a شروع به تخلیه می کنند لایه ضخیم برف تازه. بر اساس پیش بینی ها ، ابتدا یک تا پنج سانتی متر برف از طریق صفحه در شمال باریده می شود خدمات آب و هوایی آلمان (DWD).

آب و هوا در مونیخ: انتظار می رود “بمب برفی” – دمای هوای یخ زده در پایتخت این ایالت

در طول شب ، خط بارش برف باید بیشتر و بیشتر سقوط کند و به مرز 500 متر برسد. در آغاز روز سه شنبه ، باران در بعضی از نقاط باران می بارد ، اما در طول روز تا جنوبی ترین لبه های آلپ با بارش برف جایگزین می شود. به طور کلی ، با توجه به پیش بینی کارشناسان هواشناسی جان شنک از “کانال هواشناسی آلمان” باید تا روز پنجشنبه در مونیخ باشد 30 سانتی متر برف تازه در مونیخ سقوط. کارشناس از یک حرف واقعی صحبت می کند “بمب برفی”این می تواند شدیدتر از آن باشد که در غیر اینصورت در آلمان عادت کرده اید. علاوه بر این ، یخ زده باقی می ماند دما که به ویژه در شب بسیار کمتر از 0 درجه خواهد ماند.

مونیخ: ایالت آزاد آزاد به زودی برف گرفت – ریزش و لغزندگی به عنوان خطری برای رانندگان

در شمال بایرن ، در دانوب و در کوهپایه کوهستانی DWD همچنین با هجی های طوفانی و هجی های محلی حساب می کند رانش برف. هواشناسان در ارتفاعات جنگل بایرن و آلپ منتظرند غر زدن تا 100 کیلومتر در ساعت. به دلیل باد ، لغزندگی و دید ضعیف باید راننده سه شنبه بیشتر مراقب باشید چه کسی در جایگزین می تواند به ماشین تغییر کند ، این باید در روزهای آینده بهتر باشد.

اولین گزارش از 11 ژانویه ، ساعت 10:40 صبح.

مونیخ – سال جدید تا حدود زیادی است آلمان بسیار زمستانی آغاز شد اولین بار پس از پایان سال در حوالی مونیخ سقوط کرد برف قابل توجه در این فصل، اکنون دما در روزهای آینده به کمترین میزان زمستان فعلی کاهش می یابد. یکی برای جنوب و شرق آلمان در حال ظهور است هوای آشفته an: تا روز پنجشنبه ، به ویژه در شمال غربی آلمان ، چند شکاف وجود خواهد داشت پوشش برفی. این اتفاق به خصوص در جنوب رخ می دهد مرطوب تر.com با توجه به عمق برف تا 130 سانتی متر در جنوب کشور. همچنین در مونیخ می شود یک پوشش ضخیم برف انتظار می رود.

آب و هوا در آلمان: دما به زیرزمین سقوط می کند – سپس یک وضعیت شدید پیش می آید

در ابتدای هفته ، در شب سه شنبه (12 ژانویه) ، درجه حرارت در مونیخ * تا سقوط می کند منفی 12 درجهکه می تواند برای بدن نیز خطرناک باشد.. بقیه هفته خنک است ، که باید کاملاً شدید باشد مرطوب تر.com با این حال ، پس از کاهش دما دیگر هنوز هم باقی مانده است شبهای سرد با متوسط منهای چهار درجه. اما ویژگی خاص هفته هوا در روزهای آینده به خصوص به دلیل ریزش مقدار برف.

چکش آب و هوا در آلمان در راه است: کارشناسان انتظار دارند یک رویداد بزرگ برف بریزد

“بارش برف در هفته آینده می تواند کمی خشن تر از آنچه در آلمان به آن عادت کرده ایم ظاهر شود“، می گوید جان شنک ، کارشناس هواشناسی از”کانال Weather Deutschland” در پیش. این باید سه شنبه شب ، همچنین در مونیخ آغاز شود. در مجموع سه روزه اگر در کلانشهر ایسار برف ببارد ، شنک با شما خواهد بود 30 سانتی متر تا پنجشنبه. “این در واقع تهدیدآمیز است رویداد بزرگ برف در آلمان ، این می تواند یک واقعیت واقعی در روزهای آینده باشد بمب برفی در حال آمدن است “، یان شنک وضعیت هوا را در هفته آینده خلاصه می کند. *tz.de بخشی از شبکه سرمقاله دیجیتال Ippen در سراسر کشور است

Rubriclistenbild: © اسکرین شات DWD


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

0
457 اشتراک

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

نظرات 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مونیخ: کارشناس از هوای شدید خبر می دهد – سه اخطار رسمی از قبل اعمال شده است

log in

Become a part of our community!

حساب کاربری ندارید؟
sign up

reset password

بازگشت به
log in

sign up

Join BoomBox Community

بازگشت به
log in
یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون علمی /تفننی و ...
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
لیست باز
لیست با رتبه بندی
لیست با رتبه بندی
یادگاری
آپلود تصاویر برای ایجاد یادگاری های شخصی
ویدئو
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
صوت/موسیقی
Soundcloud or Mixcloud Embeds
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف