واکسیناسیون تاج: Spahn علیه واکسیناسیون اجباری صحبت می کند


آلمان در حال بحث درباره واکسیناسیون اجباری علیه ویروس کرونا است. وزیر بهداشت Spahn به مخالفت با آن ادامه می دهد. تحویل واکسن های کرونا کند است. تیکر اخبار

  • ویروس کرونا ویروس در آلمان: شماره های پرونده Covid-19 در اوایل سال 2021 هنوز هم بالا هستند و قابل استفاده هستند قوانین دقیق تاج*.
  • واکسیناسیون در برابر کرونا آغاز می شود به کندی ادامه می دهد – منتظر موارد بیشتر باشید کووید 19*– واکسن ادامه دارد.
  • این خبر-تیکر به واکسن و واکسن در آلمان به طور مداوم به روز می شود.

به روزرسانی از 13 ژانویه ، 8.11 صبح: در بحث الف وزیر بهداشت فدرال جنس اسپان همچنان مخالف واکسیناسیون اجباری است. به گفته وزیر ، دویچلاندفونک (Dlf) گزارش می دهد ، او همچنان به آموزش و اطلاعات اعتماد می کند. اسپان انتظار ندارد که در ماه آینده تمام محدودیت های تاج در آنجا می گوید آرام باشید به دلیل جهش های کرونا از انگلیس و آفریقای جنوبی ، محدودیت های ورود صادر شده است.

امروز اسپان بیانیه ای از دولت درباره آغاز واکسیناسیون تاج منتشر کرد. قرار است یک و نیم ساعت بحث بعد از سخنرانی وی برگزار شود.

بروزرسانی از 12 ژانویه ، 4:15 بعد از ظهر: یک بار دیگر آن را دارد نخست وزیر بایرن مارکوس سودر (CSU)* به واکسیناسیون تاج در آلمان ابراز شده

فرانکونیان سه شنبه در یک نشست رسانه ای گفت: “آنچه در آنجا است مورد اهانت است.” که در بایرن از 12 ژانویه ، 140،000 نفر اولین نفر را دارند واکسیناسیون علیه ویروس کرونا دريافت كردن.

رئیس دولت باواریا توضیح داد ، اما او نگران نبودن “تمایل به واکسیناسیون” است و بنابراین خواستار “کمپین واکسیناسیون” دیگری با “الگوها” شد.

واکسیناسیون کرونا در آلمان: کارل لاوترباخ مخالف واکسیناسیون اجباری پرسنل پرستاری است

به روزرسانی از 12 ژانویه ، ساعت 1:15 بعد از ظهر: کارشناس بهداشت SPD کارل لاوترباخ بارها علیه یک واکسیناسیون در آلمان اجباری است تلفظ شده.

عضو بوندستاگ در مصاحبه ای با گفت: “ما مدیون بسیاری به مددکاران هستیم و نباید آنها را تحت فشار قرار دهیم.” زنده باد به بحث ها نگاه کنید ، چه به عنوان مثال پزشکان و پرسنل پرستاری الزام آور در برابر آن ویروس کرونا را واکسینه کنید باید ترک کرد.

سپس در مرحله بعدی شما باید بحث کنید “آیا نوبت به معلمان یا رانندگان اتوبوس نمی رسد” ، گفت Lauterbach و گفت: “اگر ما در مورد واکسیناسیون اجباری برای گروه های حرفه ای بحث کنیم ، در نهایت خود را در چمن کوتاه خواهیم دید.”

واکسیناسیون کرونا در آلمان: آیا به زودی واکسن سوم ویروس کرونا تصویب می شود؟

به روز رسانی از 12 ژانویه ، 12:15 بعد از ظهر: مورد بعدی به زودی میاد واکسن کرونا برای آلمان؟

به طور خاص: شرکت دارویی انگلیس-سوئد آسترازنکا تصویب خود را دارد واکسن کرونا درخواست شده در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا). درخواست مجوز بازاریابی مشروط احتمالاً می تواند در پایان ژانویه تصمیم گیری شود آژانس دارویی اروپا (EMA) این سه شنبه در مقر خود در آمستردام.

تا کنون ، در اتحادیه اروپا و در آلمان در مبارزه با آن ویروس کرونا ویروس ها همکاری آلمان و آمریکا Biontech / Pfizer و همچنین سازنده آمریکایی نوین مجاز با توجه به ظرفیت های محدود تولید و تقاضای زیاد ، مشکلات تحویل وجود دارد که احتمالاً فقط در ماه های آینده برطرف خواهد شد.

اولین گزارش از 12 ژانویه: مونیخ / مگدبورگ – بالاخره روز دوشنبه (11 ژانویه) زمان آن فرا رسید.

دومین تاج* -واکسن پشته آلمان حداقل اولین محموله درمان آمریکایی از نوین. 60،000 دوز واکسن به تعداد ، توسط آلمانی ها از نزدیک محافظت می شود پلیس فدرال در حین حمل و نقل و از نیروهای مسلح در پادگانی با سیستم های خنک کننده متناظر در منطقه Osnabrück.

پایتخت ایالت زاکسن-آنهالت: مگدبورگ.

© تصاویر imago / Panthermedia

واکسن ها علیه ویروس کرونا: واکسن های ضد تاج در آلمان کند هستند

در حالی که واکسیناسیون علیه موذی ویروس کرونا* با واکسن Biontech / Pfizer به دلیل ظرفیت های محدود تولید در harten Corona-Lockdown* اولین دولت فدرال به آهستگی ادامه داد (شامل برخی انتقادات روشن) واکسینه شده تسکین قابل توجه و آرامش امیدوار کننده ارائه شده است.

به طور دقیق: در زاکسن-آنهالت شهروندانی که از مناطق در معرض خطر کوید به ایالت بازمی گردند دیگر نیازی به ورود ندارند تاج*-قرنطینهاگر آنها “واکسیناسیون کامل کامل علیه ویروس کرونا*پشت سرت باش در حقیقت. زیرا یک بار دیگر تحریک وجود دارد.

مشکل ظاهراً به شرح زیر است: مانند آن عکس (پشت یک مانع پرداخت) گزارش شده ، نشسته است زاکسن-آنهالت بلافاصله یک “مصوبه نمونه جدید در مورد اقدامات قرنطینه” – ادعا شده در مورد پیشنهاد پیشنهاد شده از وزارت کشور فدرال از برلین. از وزارت هورست سیهوفر (CSU).

واکسیناسیون کرونا در آلمان: در بیماری همه گیر ویروس کرونا ، حقوق ویژه برای افراد واکسینه شده مورد بحث است؟

بر این اساس ، دولت فدرال می خواهد برنامه ریزی شود حقوق ویژه برای افراد واکسینه شده دوباره از پیش نویس ها – کامل خواهد بود هرج و مرج صلاحیت فدرال بعدی در این یکی پاندمی ویروس کرونا*.

همه پیشرفت ها را دنبال کنید واکسن و واکسن تاج در اینجا خبر-تیکر. (بعدازظهر) * Merkur.de بخشی از شبکه ویراستاران Ippen-Digital در سراسر آلمان است


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

0
427 اشتراک

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

نظرات 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واکسیناسیون تاج: Spahn علیه واکسیناسیون اجباری صحبت می کند

log in

Become a part of our community!

حساب کاربری ندارید؟
sign up

reset password

بازگشت به
log in

sign up

Join BoomBox Community

بازگشت به
log in
یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون علمی /تفننی و ...
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
لیست باز
لیست با رتبه بندی
لیست با رتبه بندی
یادگاری
آپلود تصاویر برای ایجاد یادگاری های شخصی
ویدئو
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
صوت/موسیقی
Soundcloud or Mixcloud Embeds
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف