واکسیناسیون کرونا / Biontech: آزمایشگاه بحث برانگیز آزمایشات حیوانی را برای واکسن انجام داد


فعالان حقوق حیوانات زنگ خطر را به صدا در می آورند. آزمایشات حیوانی برای تولید واکسن تاج Biontech انجام شد. به طور واضح یک آزمایشگاه بحث برانگیز در این توسعه نقش داشت.

شرکت دارویی بایونتک در چیزهاست واکسن علیه Covid-19 در حال افزایش است. تعداد بیشتری از مردم در سراسر جهان به دنبال فرصت هستند واکسینه شدن* این شرکت اخیراً برای تشکر از 134 شریک همکاری در توسعه ، اعلامیه مفصلی صادر کرده است. echo24.de * گزارش می دهد که فعالان حقوق حیوانات گوش های خود را تیز می کنند زیرا این مورد بحث برانگیز را شامل می شود آزمایشگاه آزمایش حیوانات LPT ذکر شده بود

آزمایشگاه هامبورگ از قبل با شیوع آزمایشگاه روبرو بود کرونا-پاندمی در کانون فعالان حقوق حیوانات. گمان می رفت که در آزمایشگاه LPT در Mienenbüttel (نیدرزاکسن) با سگها و میمون ها بدرفتاری شده است. تخلفات قابل اجرا قوانین رفاه حیوانات در نهایت قابل اثبات نیست.

واکسن Biontech علیه ویروس کرونا: آزمایشگاه آزمایشات حیوانی را روی موش ها انجام می دهد

در توسعه واکسن ویروس کرونا ظاهراً همه امیدها باقی است. زیرا: تعداد عفونت هنوز خیلی زیاد است*! اما تحقیق با چه قیمتی خیلی سریعتر از حد معمول انجام شد؟ RTL گزارش در مورد اظهارات توماس ویدرمن مدیر عامل LPT در روز سه شنبه: “ما افتخار می کنیم که یک کمک به توسعه این واکسن تاج را انجام داده است. “این یکی است یک بار استثناکه مشتری دوست دارد در جمع از آنها تشکر کند. در غیر این صورت مطلق اعمال می شود رازداریگفت: مدیر عامل LPT.

واکسن کرونا حدود نیم سال است که وجود دارد روی حیوانات آزمایش شده است. در محل لهندورف موش برای این منظور استفاده می شود در سراسر از RTL آزمایشگاهی را گزارش داد که در محل واقع در هامبورگ فقط آزمایشات گسترده آزمایشگاهی و مستندات بعدی انجام شد. در حال حاضر نیز بحث داغی در مورد اینکه چه کسی باید و چه کسی نباید علیه ویروس کرونا واکسینه شود وجود دارد. بسیاری از مردم هنوز نگرانی دارند کمتر و کمتر می خواهند واکسینه شوند*

واکسن کرونای Biontech بدون آزمایش حیوانات تایید نشده است؟

عوارضی با آنها همراه بود تست حیوانی داده نشده. همچنین وجود دارد کمتر از 300 حیوان برای آزمایش استفاده شد بوده. آزمایشگاه به بیان شده پاسخ می دهد انتقاد را فراخوانی می کند مرجع صدور مجوز. در بیانیه ای آمده است که این یکی واکسن حتی بدون آزمایشات انجام شده روی حیوانات اجازه این کار را نمی دهد. “واکسنی که قبلاً روی حیوانات آزمایش نشده باشد ، حتی فرصتی برای استفاده روی انسان نخواهد داشت زیرا موسسه پاول ارلیچ (PEI) ، که مسئول آزمایشات اولیه با افراد آزمایش سالم است ، آن را تأیید نمی کند.”

یک فعال حقوق حیوانات علیه آزمایش حیوانات توسط LPT تظاهرات می کند. قبل از شیوع ویروس ، آزمایشگاه مورد انتقادات شدیدی قرار گرفته بود.

© SOKO Tierschutz & crueltyfree int / dpa

کارکنان آزمایشگاه تحقیقات حیوانات هنگامی که برای واکسن کار می کنند خصومت می ورزند

PEI این موضوع را تأیید کرد باید امتحان کنید همچنین. ویدرمن گفت که کارمندانش با او بودند خصومت مجبور شد بجنگد. تظاهراتی علیه کار وی در مقابل درهای آزمایشگاه انجام شده بود ، در حالی که افراد داخل آن نگران ایمنی آزمایشگاه بودند واکسن کرونا تلاش کرده بود.

مورد جدید حیرت انگیز است فریاد این فعال حقوق حیوانات پس از هزاران نفر در نوامبر 2019 این کار را نکرد معترضین انزجار خود را از آزمایشهای وحشیانه حیوانات آزمایشگاه ابراز داشتند – در آن زمان هنوز در مورد تأیید یک واکسن و ضرورتهای مربوط به آن نبود. علاوه بر توسعه واکسن کرونا همچنین امیدوار است که محققان احتمالاً یک مورد پیدا کنند آسیب پذیری ویروس کرونا* کشف کرده اند. *echo24.de بخشی از شبکه Ippen-Digital است.

لیست لیست موضوعات: © سباستین گولنو / dpa


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

0
484 اشتراک

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

نظرات 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واکسیناسیون کرونا / Biontech: آزمایشگاه بحث برانگیز آزمایشات حیوانی را برای واکسن انجام داد

log in

Become a part of our community!

حساب کاربری ندارید؟
sign up

reset password

بازگشت به
log in

sign up

Join BoomBox Community

بازگشت به
log in
یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون علمی /تفننی و ...
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
لیست باز
لیست با رتبه بندی
لیست با رتبه بندی
یادگاری
آپلود تصاویر برای ایجاد یادگاری های شخصی
ویدئو
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
صوت/موسیقی
Soundcloud or Mixcloud Embeds
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف