کرونا در بایرن: “سودر چیزی تحویل نداد”! سبزها اجلاس دفتر خانه خود را پاره می کنند – تغییر در قانون FFP2


مارکوس سودر و نمایندگان کارفرمایان و اتحادیه های کارگری باواریا می خواستند یک راه حل سریع برای دفاتر خانگی بیشتر ارائه دهند. یک تغییر مهم در نیاز به ماسک FFP2 وجود دارد. همه نتایج اینجا بصورت زنده است.

  • با وجود قفل مداوم و تاج اضطراری ، در حال حاضر نسبت کارگران در دفتر خانه کاهش می یابد تا افزایش یابد. علاوه بر این ، این در مورد طراحی نیاز به ماسک FFP2.
  • بایرن نخست وزیر مارکوس سودر * (CSU *) می خواهد در اسرع وقت آن را تغییر دهد و شما را به امروز دعوت می کند اجلاس وزارت خانه.
  • درباره ی نتایج ما از ساعت 3 بعد از ظهر به طور زنده گزارش خواهیم داد

4.10 بعد از ظهر: چه چیزی از کنفرانس مطبوعاتی یک ساعته در مورد نیاز ماسک FFP2 و دفتر خانه باقی مانده است؟

نیاز به ماسک FFP2: مهمترین خبر در اینجا تأخیر است. پس از انتقاد از همه رده ها ، دولت ایالت در حال بازگشت به اینجا است. وجود دارد یک هفته مهلتاگر در حمل و نقل عمومی یا سوپرمارکت از ماسک FFP2 استفاده نکنید قبل از جریمه تهدید می شود. علاوه بر این ، سودر می خواهد 2.5 میلیون ماسک به نیازمندان در کل بایرن توزیع کردن. اینکه دقیقاً چطور قرار است این اتفاق بیفتد ، به طور خطرناکی مبهم باقی می ماند. ظاهراً دفاتر منطقه یا تالارهای شهر باید توزیع را بر عهده بگیرند. همچنین اعلام شد که کودکان تا 14 سال از شرط ماسک مستثنی هستند. نوجوانان فقط باید از 15 سالگی ماسک FFP2 استفاده کنند.

اجلاس دفتر داخلی: در اینجا تجزیه و تحلیل و خلاصه بسیار دشوارتر است – بسته به دیدگاه بسیار آسان است. هیچ چیز جدید و ملموس وجود ندارد. مواضع همه طرفها همان موضع قبل از اجلاس است. اتحادیه ها دوست دارند حق کار در خانه یا حداقل یک حق قانونی را داشته باشند. نمایندگان کارفرما مایلند هیچ مقرره لازم الاجرا نداشته باشند. سودر فقط می تواند نتیجه داخلی را ارائه دهد. هر کسی که در ایالت باواریای آزاد استخدام شده باشد در آینده حق کار در خانه را دارد – “هر جا که ممکن باشد”.

بر این اساس ، قضاوت در مورد لودویگ هارتمن ، رهبر گروه پارلمانی سبز بیرون “سودر چیزی تحویل نداد” ، آن را در BR می گوید. او فقط ناامید شد. از طرف دیگر ، سودر بیش از آنکه امروز باشد ، تاریخ امروز را می خواهد “مقدمه” فهمید که یکی را بشناسید روند طولانی ، جایی که باید سریعتر برسی در پایان کنفرانس مطبوعاتی ، او این دو را با هم مقایسه می کند پروژه دفتر خانه با گسترش پهنای باند در بایرن. چقدر این تصویر خوشحال است ، هرکسی می تواند خودش تصمیم بگیرد.

پس از اجلاس دفتر داخلی: رهبر گروه پارلمانی سبزها ناامید شد – “سودر چیزی تحویل نداد”

3.40 بعد از ظهر: لودویگ هارتمن ، رهبر گروه پارلمانی سبز در پارلمان ایالت ، می گوید: “نتیجه من را ناامید می کند.” “ماركوس سودر در واقع چيزي تحويل نداده است.” يك نماينده مي گويد شركت هاي متوسط ​​نمي توانند با مقررات اجباري مخالف باشند. سودر می خواهد گفتگوی امروز به عنوان “شروع” یک بحث طولانی درک شود. وی این پروژه را با گسترش باند پهن در بایرن مقایسه می کند.

به گفته هارتمن ، با 2.5 میلیون ماسک ، “اجرا” مهم است. هارتمن به طور کلی از قیمت ماسک در داروخانه ها انتقاد می کند. “این واقعاً برای من ربا است.”

دفتر خانه و به تعویق انداختن نیاز ماسک FFP2: کنفرانس مطبوعاتی به صورت ویدئویی و متنی

3:33 بعد از ظهر: درباره ماسک های FFP2: کدام ماسک خاص در حال حاضر مجاز است؟ پاسخ: ماسک یا ماسک FFP2 با یک اثر محافظتی قابل مقایسه با KN95. دولت فرض می کند که به اندازه کافی ماسک برای همه وجود دارد. سودر می گوید ، در منطقه کار ، در خود اتاق کار ، هیچ گونه الزامی برای FFP2 وجود ندارد. ظاهراً مسئولان منطقه قرار است 2.5 میلیون ماسک را برای نیازمندان توزیع کنند – در هفته آینده اینکه دقیقاً چطور این کار باید انجام شود نیز بسیار باز است

به دفتر خانه هیچ چیز مشخصی وجود ندارد. سودر همچنین در مورد مشوق های مالیاتی و اینکه برای چه کسانی ، کارفرما یا کارمند هستند بسیار مبهم است. فقط دولت آزاد به عنوان یک کارفرما ، حق کار در خانه “هر جا که ممکن است” را تضمین می کند.

3:25 بعد از ظهر: حالا نوبت به وزیر بهداشت جدید رسیده است. وی گفت: “ما از همه درخواست می كنیم كه به الزامات ماسك FFP2 پایبند باشند.” حتی اگر یک هفته مهلت وجود داشته باشد.

ظاهراً نتیجه مشخصی از اجلاس دفتر کار خانگی Söders حاصل نشده است

3:21 بعد از ظهر: وزیر کار CSU کارولینا تراوتنر صحبت می کند او می گوید: “در جایی که دفتر خانه امکان پذیر است ، باید این کار نیز انجام شود.” با این حال ، چطور دقیقاً برای شرکتها باز است یا برای آنها هنوز قابل استفاده نیست. بنابراین ، همانطور که در حال حاضر است. تراوتنر می گوید ، ما دوباره ملاقات خواهیم کرد ، یعنی نمایندگان اتحادیه و نمایندگان کارفرمایان. به معنای ترجمه شده: به غیر از خدمات لب ، در واقع هیچ مقررات خاصی برای دفاتر خانگی وجود ندارد که بتوان درباره آن توافق کرد.

کرونا در بایرن: Aiwanger امیدوار است که از طریق نیاز به ماسک FFP2 سریعتر باز شود

3:16 بعد از ظهر: ماسک Aiwanger به FFP2: “خوب است که ما در اینجا روی کیفیت تمرکز می کنیم.” این امر همچنین باعث می شود تا گام به گام در بازرگانی خرده فروشی آسان شود. “شاید شما ترجیح دهید كه اگر شخص مقابل از ماسك مناسبی استفاده كرد ، دوباره از وسایل نقلیه عمومی محلی استفاده كنید.” بعلاوه ، “دیدگاه بازتر می تواند خیلی سریعتر برای من نمایش داده شود. بنابراین از ماه فوریه ممکن است بتوانیم چیزهایی را بهتر و سریعتر باز کنیم که ممکن است بدون ماسک باز نکرده باشیم. “

کمکهای کرونا در ماه نوامبر: Aiwanger وعده پرداخت تا پایان ژانویه – و افزایش آن را می دهد

3:09 بعد از ظهر: سودر دوباره آماده است. ایوانگر اکنون صحبت می کند. وی تضمین می کند که کمک های ماه نوامبر تا پایان ژانویه منتقل می شود. وی می گوید: “ما به دولت فدرال وابسته هستیم.” در همین زمان ، دولت فدرال می خواهد برای افزایش حداکثر کمک های اضطراری به 100000 یورو تلاش کند.

نیاز به ماسک FFP2 در بایرن: مهلت در هفته اول بدون جریمه

3:08 بعد از ظهر: اطلاعات جدید در نیاز به ماسک FFP2. وجود دارد مهلت یک هفته. بنابراین یک هفته بدون جریمه. 2.5 میلیون ماسک باید برای نیازمند فراهم كردن.

3:05 بعد از ظهر: با این حال: اگر دفتر کار خانگی ممکن است ، باید باشد مطالبه آن را – در مشاغل خاص سودر می گوید: “كاملاً یا بخشی از آن.” تا حدی نیز ممکن است. همه چیز باید مورد پسند مالیات باشد.

3:04 بعد از ظهر: سودر در ابتدا روشن می کند: وجود دارد هیچ مسئولیتی برای تجارت به دفتر خانه. او می خواهد انگیزه هایی ایجاد کند تا دفتر خانه بیشتر شود.

3 بعد از ظهر: این احتمالاً در مورد طراحی مقررات ماسک FFP2 نیز هست.

2:57 بعد از ظهر: کنفرانس مطبوعاتی با نتایج اجلاس دفتر داخلی باید از ساعت 3 بعدازظهر آغاز شود. اینجا در تیکر و بالاتر در جریان ویدئو زندگی کنید.

مونیخ ، ساعت 12.30 بعد از ظهر:تاج *تعطیلی که در بایرن بیشتر محکم خواهد شد آزادی های همه باواریایی ها در زندگی خصوصی و به ویژه در اوقات فراغت سخت تر کاهش می یابد. مدارس و مراکز روزانه تعطیل هستند. تنها منطقه ای که هنوز تقریباً ختنه نشده است ، عمر کاری است. در عین حال ، اعداد تاج در سطح بسیار بالایی راکد هستند.

اجلاس اداری داخلی به دلیل وضعیت تاج در بایرن: نتایج اینجا از ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود.

رئیس دولت بایرن مارکوس سودر ظاهراً یک و یک را با هم جمع کرده است. نتیجه: یک اجلاس وزارت خانه از ساعت 13 با کنفرانس ویدیویی با نمایندگان اتحادیه های کارگری و کارفرمایان در بایرن. سودر در یک اجلاس می خواهد که نتایج این اجلاس چقدر مشخص باشد و یا وجود داشته باشد کنفرانس مطبوعاتی ساعت 3 عصر، که ما اینجا را بصورت زنده تیک تیک می کنیم و از طریق ویدئو پخش می کنیم.

تا آن زمان ، انتظارات زیاد است ، اما ترس نیز بسیار زیاد است. جنوب خود در آستانه اجلاس گفت: “روشن است که هنگام کار از خانه چیزی باید حرکت کند.” مشخص نیست که آیا این در مورد اهداف بتنی باید فرار کند ، همانطور که او روز دوشنبه یا در مورد او با او صحبت کرده بود مشوق ها و مزایا. اما واقعیت این است که ساز دفتر خانه اخیراً بسیار کم استفاده شده است بوده است.

دفتر داخلی S Officeders Gifpel – قبلاً از هر دو طرف تقاضای انتقاد کرده است

برترام بروسارد، رئیس انجمن اقتصاد باواریا (vbw) ، هشدار می دهد: در بسیاری از مناطق این حتی امکان پذیر نیست. از طرف دیگر ، بسیاری مطالبه گر هستند نمایندگان اتحادیه حق کار در خانه را دارند برای هر کارمندی ، چیزی که حتی سبزها در سرتاسر کشور آن را رد می کنند.

بنابراین آنچه امروز می آید هیجان انگیز است. اما احتمالاً نباید زیاد انتظار داشته باشید. بنابراین شاید در مورد سودر با او خیلی احمقانه نبوده است نیاز به ماسک FFP2 * و واکسیناسیون اجباری برای شروع دو موضوع وی برای بحث در سراسر کشور.

*Merkur.de بخشی از شبکه سراسری ویراستاران Ippen-Digital است. همیشه می توانید آخرین اخبار بایرن را بخوانید merkur.de/bayern.

لیست لیست ها: © Matthias Balk / dpa


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

0
503 اشتراک

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

نظرات 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرونا در بایرن: “سودر چیزی تحویل نداد”! سبزها اجلاس دفتر خانه خود را پاره می کنند – تغییر در قانون FFP2

log in

Become a part of our community!

حساب کاربری ندارید؟
sign up

reset password

بازگشت به
log in

sign up

Join BoomBox Community

بازگشت به
log in
یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون علمی /تفننی و ...
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
لیست باز
لیست با رتبه بندی
لیست با رتبه بندی
یادگاری
آپلود تصاویر برای ایجاد یادگاری های شخصی
ویدئو
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
صوت/موسیقی
Soundcloud or Mixcloud Embeds
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف