Bauer sucht Frau (RTL): Zoff بین پاتریک و دنیس کاملاً افزایش می یابد


سکوت رادیویی بین کشاورز ارگانیک دنیس و کشاورز جوان پاتریک از شانزدهمین دوره “Farmer Seeds Woman” برقرار است. هنوز بدتر: بحثی وجود دارد!

  • کشاورزان جوان پاتریک و صاحبخانه اسب دنیز در فصل شانزدهم از “کشاورز به دنبال همسر است” شرکت کرد
  • هر دو نامزدهای از “Bauer sucht Frau” 2020 منجر به دوست یابی-نمایش از RTL یک رابطه جدی.
  • ترک در اینستاگرام پاتریک اکنون بمب را ترکید: او و دنیز دیگر با یکدیگر تماس نداشته باشید.

از آنجا که شانزدهمین دوره “Bauer sucht Frau”* اتفاقات زیادی افتاده است. کشاورزان جوان پاتریک بیرون بادن-وورتمبرگ در یک رابطه ثابت با آنتونیای نامزد سابق است. و همچنین کشاورز ارگانیک Denise از NRW* بعد از نمایش تلویزیونی از RTL* با هافهر نیل سابق خوشحال شد. echo24.de* گزارش به طور منظم در نامزدهای “Bauer sucht Frau” 2020* و تحولات بعد از دوست یابی نشان می دهد با مجری Inka Bause* همه چیز می تواند عالی باشد ، اما اینطور نیست. دلیل: بین دو نامزدهای از فصل شانزدهم از “کشاورز به دنبال همسر است” خیلی سخت تصادف می کند

“Bauer sucht Frau” (RTL): بحث و جدال بزرگ بین پاتریک و دنیس نمایش را متزلزل می کند

در یک استوری جدید در اینستاگرام صحبت کنید پاتریک متن ساده و نشان می دهد: او و دنیز دیگر هیچ تماسی نداشته باش چه اتفاقی افتاده است؟ یا بهتر: چه اتفاقی افتاده است؟ اخیراً یکی از طرفداران پاتریک از طریق اینستاگرام می خواست بداند که کشاورز جوان 25 ساله به چه کاری مشغول است بادن-وورتمبرگ از یک کشاورز ارگانیک 32 ساله NRW نگه داشتن پاسخ پاتریک شوکه شد! دلیل: تاکنون ، این دو داشته اند نامزدهای از شانزدهمین دوره “Bauer sucht Frau”* همیشه خیلی خوب فهمیده اکنون این تاریخ است.

گفته می شود از این پس دنیس ارتباط خود را با پاتریک قطع کرده است. ولی چرا؟ کشاورز جوان 25 ساله نیز این را می داند “Bauer sucht Frau” 2020 نه چه زمانی پاتریک دنیس اخیراً یک پیام شخصی ارسال کرده است ، احتمالاً اوضاع کاملاً بالا گرفته است. به گفته پاتریک ، پیام تصویر بدی از آن بود دنیز در مطبوعات رفته است کشاورز جوان باید به سمت تصویر برود بادن-وورتمبرگ نوشت: “آنها همیشه زیباترین تصاویر را بیرون می کشند.”

“Bauer sucht Frau” (RTL): دنیس در برابر اخبار پاتریک واکنش بسیار تند و زننده ای نشان می دهد

روی پیام از پاتریک است دنیز اصلاً خوب نیست که صحبت کنم گفته می شود که این خانم 32 ساله به کلماتی پاسخ داده است که نگرانی های او کاملاً متفاوت بوده است. شما وقت ندارید از این بابت نگران باشید. کشاورز جوان نگران بیرون بادن-وورتمبرگ بعد از اقدام دوباره با دنیس تماس گرفتم. او پرسید چه اتفاقی افتاده است. اما جوان 25 ساله هنوز هم دارد نامزد از “Bauer sucht Frau” 2020 هیچ پاسخی از میزبان اسب دریافت نشده است.

اما بدتر می شود. پس از اقدام ، کشاورز جوان 25 ساله به خودش اجازه داد که بیرون برود بادن-وورتمبرگ کمی با کشاورز ارگانیک لذت ببرید. بر فراز دنیس و دوستش نیلز* پاتریک در یک استوری در اینستاگرام شوخی می کند. از نظر پاتریک این یک شوخی کوچک است ، صاحبخانه اسب از فصل شانزدهم از “کشاورز به دنبال همسر است” عمل را خنده آور نمی داند. برعکس: دنیس واکنش تندی نشان می دهد و می خواهد بداند چه اتفاقی برای او می افتد. پس از واکنش ، دنیس پاتریک را در همه کانال ها مسدود کرد.

دنیس شخصی است که دوست دارد دست به دست شود اما نمی تواند آن را تحمل کند.

آنتونیا همر ، نامزد “Bauer sucht Frau” 2020

“Bauer sucht Frau” (RTL): مدل آنتونیا به شدت از رفتار دنیس انتقاد می کند

مدل آنتونیا در یک مشاوره طرفداران در اینستاگرام توضیح می دهد: “دنیس شخصی است که دوست دارد دست به دست شود ، اما نمی تواند آن را تحمل کند.” گفته می شود ، میزبان اسب بیرون است “Bauer sucht Frau” 2020 حتی تهدید به انتشار چت خصوصی. اتفاقاً این اولین بار نیست. در حال حاضر در طول جنگ سگها از دنیس و آنتونیا* تاریخچه چت خصوصی این دو است نامزدهای از RTL در اینستاگرام ظاهر شد – توسط دنیس منتشر شده و برای همه کاربران اینستاگرام قابل مشاهده است.

پاتریک در ساعت مشاوره طرفداران در اینستاگرام توضیح می دهد که فکر می کند ناراحت کننده است که اینطور پایان می یابد. آنتونیا: “فکر می کنم دنیز همچنین به هر دلیلی کمی به ما حسادت می کند. “زمینه: از پخش تلویزیونی از فینال های فصلی با Inka Bause* رسمی است: Jungbauer پاتریک و آنتونیا یک زن و شوهر هستند* و از هم خوشحال هستند. پیش از این شایعه شده بود که پاتریک با یک نامزد سابق دیدار می کند و در پایان “Bauer sucht Frau” 2020 با خانم واقعی منتظر خود جمع نشده است.

“Bauer sucht Frau” (RTL): واکنش میزبان اسب ، دنیس ، با درک نامفهوم روبرو می شود

و دنیس نیز باید به نمایش تلویزیونی از RTL در واقع خوشحال باش از این گذشته ، بسیاری از طرفداران مهماندار اسب گمان می کنند که دنیس و نیلز از قبل نامزد کرده اند. به هر حال: که پاتریک دوست دارد هر از گاهی به سرگرم کردن با دوستانش بپردازد در انحصار مصاحبه با echo24.de* پاتریک را فاش می کند* اینکه شوخ طبعی و خنده از نقاط قوت اوست. این باید دنیز در واقع می دانم به خصوص از آنجا که آنها در فصل شانزدهم از “کشاورز به دنبال همسر است” حتی به عنوان یک زن شوخ طبع برخورد می کند.

مثل این است که هست. آنتونیا و پاتریک دنیز اینطور نیست. به خصوص که آنتونیا بعد از عوضی با دنیس به هر حال بدنبال صاحبخانه اسب نیست NRW حرف زدن است و حتی پاتریک بعد از عمل نباید چیز زیادی داشته باشد دنیز می خواهم بدانم با این حال ، برای برخی از طرفداران ، پیشرفت باید ناراحت کننده باشد. دلیل: پاتریک و دنیس بسیاری از طرفداران این کشور هستند نمایش تلویزیونی “Bauer sucht Frau” 2020 این دو مطلق کاندیدای مورد علاقه. که نشان می دهد یک جریان است نظرسنجی توسط echo24.de * در “Bauer sucht Frau” 2020* *echo24.de بخشی از شبکه Ippen-Digital است.

Rubriklistenbild: © TVNOW / عکس صفحه: RTL / کلاژ: echo24.de/ مارتینا گلاکلر


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

0
425 اشتراک

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

نظرات 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Bauer sucht Frau (RTL): Zoff بین پاتریک و دنیس کاملاً افزایش می یابد

log in

Become a part of our community!

حساب کاربری ندارید؟
sign up

reset password

بازگشت به
log in

sign up

Join BoomBox Community

بازگشت به
log in
یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون علمی /تفننی و ...
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
لیست باز
لیست با رتبه بندی
لیست با رتبه بندی
یادگاری
آپلود تصاویر برای ایجاد یادگاری های شخصی
ویدئو
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
صوت/موسیقی
Soundcloud or Mixcloud Embeds
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف